Ana sayfa Hakkında Yardım
Yöre araması yaparak eserleri tek sayfada görebilirsiniz
Kayıt 0 ile 100-Top:771
Abaz Zeybeği
Denizli/Acıpayam
Halil İbrahim Koç
Halil Yüreğilli
Halil Yüreğilli
Abdurrahman Halayı
Sivas
Yöre Ekibi
Muzaffer Sarısözen
Muzaffer Sarısözen
Acara horonu
Artvin - Acara
Nurettin Demir
Zeki Akalın
Turgut Kars
Acıpayam Zeybeği
Denizli/Acıpayam
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Acıpayam Zeybeği
Denizli/Acıpayam
İbrahim Usta
Talip Özkan
Nihat Kaya
Ada Zeybeği
Çanakale/Çan
Yalçın Kırıkkulak
Coşkun Bağcıoğlu
Coşkun Bağcıoğlu
Adalı Zeybeği
Ege
Yöre Ekibi
Trt Müzik Dai.Başk.
Adnan Ataman
Ağır al yazma zeybeği
Antalya
Mahalli Sanatçılar
Erdal İyiöz
Erdal İyiöz
Ağır al yazma zeybeği
Burdur
Hamit Çine
Hamit Çine
Hamit Çine
Ağır Bar
Siirt
Binali Selman
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Ağır Bar
Kars
Yöre Ekibi
Trt Müzik Dai.Başk.
Bayram Şengül
Ağır bar
Artvin
Nurettin Demir
Suat İnce
Suat İnce
Ağır bar
Artvin - Ardanuç
Zurnacı Yasin Usta
Fatih Genç
Seyfettin Kaya
Ağır Beş Kaza
Muğla/Fethiye
Ramazan Atmaca
Durmuş Yazıcıoğlu
-
Ağır Cezayir (Karşılama Havası)
Burdur/Dirmil
Ali Tekin
Ferhat Erdem
Ferhat Erdem
Ağır Halay
Elazığ
Yöre Ekibi
Nida Tüfekçi
Nida Tüfekçi
Ağır Hava
Balıkesir
Naci-Birol-Ali Göçmen
Trt Müzik Dai.Başk.
Mehmet Özbek
Ağır Milas Zeybeği
Aydın
Saadettin Doğan
Ali Fuat Aydın
Ali Fuat Aydın
Ağır Oyun Havası
Adıyaman
Hüseyin Koç
Mehmet Koç
Mehmet Koç
Ağır Tavas Zeybeği
Denizli/Acıpayam
Yöre Ekibi
Salih Urhan
Salih Urhan
Ağır Tavas zeybeği
Acıpayam
-
-
Halil Yüreğilli
Ağır Zeybek (1)
Muğla/Fethiye
Ömer Aydilek
Hamdi Özbay
Hamdi Özbay
Ağır Zeybek (2)
Muğla/Fethiye
Ramazan Güngör
Hamdi Özbay
Hamdi Özbay
Ağır zeybek (3)
Muğla-Fetiye
Ramazan Güngör
Hamit Çine
Hamit Çine
Ağır zeybek (4)
Muğla-Fetiye
Ramazan Güngör
Hamit Çine
Hamit Çine
Ağır zeybek (5)
Muğla-Fetiye
Ramazan Güngör
Hamit Çine
Hamit Çine
Ağır zeybek (6)
Muğla-Fetiye
Ramazan Güngör
Hamit Çine
Hamit Çine
Ağırlama
Yozgat-Kırşehir-Keskin
Aybars Başaran
Nida Tüfekçi
Nida Tüfekçi
Ağırlama
Kilis
Hanefi Öztürk/Halil Öztürk
Trt Müzik Dai.Başk.
Mehmet Özbek
Ağırlama
Erzurum
Yöre Ekibi
Trt Erzurum Rad.
Fuat Lehimler
Ağırlama (Solak)
Gaziantep
M. Avcu/C. Zurnacı
E. Gençtürk/C. Başalan
Hikmet Taşan
Ağırlama halay havası
Tarsus
Ahmet Kocayel
Talip Özkan
Talip Özkan
Ağrı Oyun Havası
Ağrı
F.-M. Seven/F.Şimşek
Ali Haydar Gül
Ali Haydar Gül
Ahçik barı
Artvin
Nurettin Demir
Suat İnce
Suat İnce
Ahçik Halayı (Akçiçek Halayı)
Sivas
Fevzi Ateş/Ahmet Ayık
E. Gençtürk/C.Başalan
İsmet Akyol
Akçakoca Zeybeği
Denizli
Kadir Türkeş
Özay Gönlüm
Özay Gönlüm
Aksak (dik) halay (Rumdiki)
Erzincan
-
-
-
Alay Zeybeği
Balıkesir/Edremit
İzzet Altınbaş
Yaşar Aydaş
Yaşar Aydaş
Albayrak Zeybeği
Manisa/Kırkağaç
İbrahim Sis
Ahmet Sis
Nihat Kaya
Ali Aga
Manisa
Şerif Gezek
İsmail Ergün
Nihat Kaya
Ali Paşa Oyun Havası
Kırklareli
Yöre Ekibi
Nida Tüfekçi
Nida Tüfekçi
Alkış alkışta
Elazığ
Hal Köyü
Sebahattin Sivrikaya
Sebahattin Sivrikaya
Allı Mendilim
Denizli/Buldan
Rıfat Yüce
Nihat Kaya
Nihat Kaya
Ankara Postası
Erzurum
Binali Selman
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Ankara Zeybeği
Ankara
Yöre Ekibi
Muzaffer Sarısözen
Muzaffer Sarısözen
Antalya Zeybeği
Antalya
Erdal İyiöz
Erdal İyiöz
Erdal İyiöz
Antalya Zeybeği
Antalya
Yöre Ekibi
Yılmaz İpek
Salih Urhan
Arabacı Halayı
Sivas/Şarkışla
Y. Ölçer/A. Ölçer
İhsan Öztürk
İhsan Öztürk
Arap oyunu (1)
Elazığ
-
İshak Sunguroğlu
Vasfi Akyol
Arap oyunu (2)
Elazığ
Derviş Oruç
Sebahattin Sivrikaya
Sebahattin Sivrikaya
Arap oyunu (Varyant)
Elazığ
Fevzi Ergün
Sebahattin Sivrikaya
Sebahattin Sivrikaya
Arapgir oyun havası
Malatya-Arapgir
Mahalli ekip
Halil Oğultürk
Cemil Demirsipahi
Arpazlı Zeybeği
İzmir/Bergama
N. Gökçer/Z.Gençer
Muzaffer Sarısözen
Muzaffer Sarısözen
Artvin Timurağası
Artvin
Mahalli ekip
Ank. Dev. Kons.
M. Ragıp Gazimihal
Arzu Kamber Zeybeği
Manisa/Turgutlu
H. Çokyürekli-C. Orumca
İ. Acet/H.Çokyürekli
İ. Acet/H. Çokyürekli
Arzuman
Kars/Arpaçay
Rasim Naz
Erkan Sürmen
Erkan Sürmen
Asi Zeybek
Burdur
Süpürgeci Mehmet Şirin
Rahmi Uğur
Hamit Çine
Aşırma
Erzurum
TRT Erzurum Rd.
Trt Erzurum Rad.
Yücel Paşmakçı
Aşırma bar
Artvin
Nurettin Demir
Zeki Akalın
Turgut Kars
Askeran
Diyarbakır
-
-
-
Ata Barı
Artvin
Yöre Ekibi
Muzaffer Sarısözen
Muzaffer Sarısözen
Atam
Afganistan
Yöre Ekibi
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Ateşli Sırık Halayı
Gaziantep
Halil Öztürk/Hanifi Öztürk
Trt Müzik Dai.Başk.
Can Etili
Atlama Oyun Havası
Bolu/Kıbrısçık
Kemalettin Kaya
Trt Müzik Dai.Başk.
Altan Demirel
Atom Hemşin oyunu
Artvin
Nurettin Demir
Suat İnce
Suat İnce
Avreş
Elazığ
Vasfi Akyol
Vasfi Akyol
Vasfi Akyol
Avşar ağırlaması
Kırklareli-Kırşehir
Mahalli ekip
Şenel Önaldı
Şenel Önaldı
Avşar Halayı (Ağır Halay)
Adana
İbrahim - Ahmet
Ankara Devlet Kons.
Ali Canlı
Avşar Zeybeği Çeşitlemesi
Burdur
Yöre Ekibi
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Avşar'la Derbent'in Arası
Manisa/Turgutlu
Halil Çokyürekli
İ. Acet/H.Çokyürekli
İ. Acet/H. Çokyürekli
Avşarlı Oyun Havası
Denizli/Acıpayam
Mansur Kaymak
Trt Müzik Dai.Başk.
Ali Canlı
Aydın Soğukkuyu Zeybeği
Aydın
Saadettin Doğan
Ali Fuat Aydın
Ali Fuat Aydın
Aydın Zeybeği
Aydın
B.Onur/İsmet-Yaşar Okyay
Trt Müzik Dai.Başk.
Mehmet Özbek
Aydın Zeybeği
Aydın
Saadettin Doğan
Ali Fuat Aydın
Ali Fuat Aydın
Aydın zeybeği (4)
Aydın
Murat Yürürefe
Hamit Çine
Hamit Çine
Azeri Gelin Karşılaması
Azerbaycan
-
Talip Özkan
Talip Özkan
Azeri Oyun Havası
Kars
İbrahim Yıldırım
Trt Müzik Dai.Başk.
Nida Tüfekçi
Azeri Oyun Havası
Azerbaycan
Yöre Ekibi
Nida Tüfekçi
Nida Tüfekçi
Azeri Oyun Havası
Azerbaycan
Yöre Ekibi
Plâktan Yazıldı
Tuncer İnan
Babayiğit Oyun Havası
Amasya/Merzifon
Yöre Ekibi
Plâktan Yazıldı
Ferhat Durmuş
Bablekan
Van
Hüseyin Özister
Eralp Bellibaş
Suat İnce
Bağ Özü Zeybeği
Çanakkale/Yenice
Yalçın Kırıkkulak
Ersin Mirze/C.Bağcıoğlu
Coşkun Bağcıoğlu
Bahçe Duvarını Aştım (Adanalı)
Kayseri
Mehmet Emmi
Emin Aldemir
Emin Aldemir
Bahçeye İndim Ki
Erzincan
K. Baylan/C. Baylan
Trt Müzik Dai.Başk.
Mehmet Özbek
Balıkçı Zeybeği
Muğla/Fethiye
Recep Erkul
Recep Erkul
Hamdi Özbay
Balıkesir Bengisi
Balıkesir
Yöre Ekibi
Muzaffer Sarısözen
Muzaffer Sarısözen
Balıkesir Zeybeği
Balıkesir
Osman Pehlivan
Plâktan Yazıldı
Yücel Paşmakçı
Balıkesir Zeybeği
Balıkesir
Yöre Ekibi
Trt Müzik Dai.Başk.
Yaşar Aydaş
Bandırma Dörtlemesi
Balıkesir/Bandırma
Yöre Ekibi
Trt Müzik Dai.Başk.
Yaşar Aydaş
Bar Havası
Kars
Yöre Ekibi
Trt Müzik Dai.Başk.
Bayram Şengül
Bar Havası
Doğu Anadolu
Yöre Ekibi
Nida Tüfekçi
Nida Tüfekçi
Baş Bar
Erzurum
E. Abay/T. Udun
Plâktan Yazıldı
Nilgün Akkuş
Baş Bar
Erzincan
K. Baylan/C. Baylan
Trt Müzik Dai.Başk.
Mehmet Özbek
Basso (Basma)
Ağrı
Rıza - Ferzande Seven
Okyay Kösegil
Okyay Kösegil
Bayatişiraz renk
Azerbaycan
-
-
Muzaffer Sarısözen
Bayburt Sallaması
Bayburt
Yöre Ekibi
Trt Erzurum Rad.
Fuat Lehimler
Baydan Cemile Zeybeği
Manisa/Soma
Ali Kavalcı
Nihat Kaya
Nihat Kaya
Baylan Cemile Zeybeği
İzmir/Menemen
Yöre Ekibi
Band'dan Yazıldı
Ali Fuat Aydın
Belgüzel Oyun Havası
Rumeli/Üsküp
Şeref Kahraman
Ahmet Yamacı
Ahmet Yamacı
Bengi
Ege
Yöre Ekibi
Nida Tüfekçi
Nida Tüfekçi
Kayıt 0 ile 100-Top:771