Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
MUHAMMED KAÇMAZ
Emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçekten çok kullanışlı ve faydalı bir site olmuş maşallah yok yok :)
Suat YILMAZ
Sitenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.
Murat Uzun
Büyük bir ihtiyacı gideriyorsunuz.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim..Sizden ricam Halil Sezainin İsyan şarkısının notalarını yayınlamanız.Saygılarımla..
Sezai R.
Her gün ayrı bir makamdan klasik eserleri notalarını izleyerek dinliyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
Esra Argın
kesinlikle mükemmel bir site bayıldım herkesin eline emeğine sağlık çok teşekkürler
Adnan Sezer
site yetkilileri, emeği geçen herkese beste ve guftesinden buradaki yazılara kadar, yüreğinize sağlık, teşekkürler sağlıklı günle dilerim.
Prof. Dr. M. Hakan CEVHER
Tek kelimeyle harika bir hizmet. İlgililere sonsuz tebrik ve teşekkürlerimle. Ses kayıtları bulunan notalarda, seslendiren kişi ya da kurumların da belirtilmesi çok yerinde olur.
Mehmet Eyripala
Siteniz sayesinde repertuarımızı genişlettik. Gurbet acımıza fasıl grubumuzda ilaç gibi geliyorsunuz. Son günlerdeki yoğun çabalarınızdan olacak ki, sitenize erişmek mümkün olmadı. Sitenize erişebilmenin sevinciyle sizleri binlerce kez tebrik eder, bu kültürümüze emeği geçen bütün gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkürümüzü borç biliriz. Almanya'dan sevgilerle
selman gocmen
Çok buyuk emeklerle hazırlanmış olan bu site her yonu ile mükemmel olmuş.Bu değerli calısmada emeği gecenler için sonsuz tesekkurler
ORHAN KÖSE
Gerçekten büyük emekler sarf edilmiş. Bizlere de bu emeğe saygı duymak ve telif hakları yasalarına uygun bir şekilde kullanarak site nin uzun ömürlü olmasını sağlamak düşer. Çok Teşekkürler.