Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Mustafa Coşkun
Yürekten kutluyorum,şahane.TRT repertuarında olmayan eserlerimi de yükleyebildim.Pjg Formatındaki notalarımı,http://www.apowersoft-tr.com/ sitesinden online(programı indirmeden pdf formatına çevirdim ve hepsini yükledim.yükleme tamamlanınca da ,sitenizde notalarıma hemen anında erişilebilir olduğunu gördüm.Artık adımı soyadımı yazan herkes notalarımın hepsini listelenmiş halde görebilecek.Yalnız,2,5 MB ı geşmeyen Mp3 formatıdaki TRT repertuvarına girmiş ve bende olan ses dosyalarını yüklemeyi başaramadım.Yardımlarınızı bekliyorum.
Özgen Altunbulak
Tebrikler... Emeği geçenlere teşekkür ederim.
sebastien curiel
Çok harika,siteyi çok beğendim.bana çok faydası oldu.selamlar
Osman aksel
Siteniz yenilendikten sonra bazı yanlışlıklar vardı.Acımasızca eleştirdiğimiz de oldu ama bu hatalar giderilmiş ve şu anda çok güzel ,kullanışlı bir hale gelmiş.Emeği geçenlere teşekkürler..
Mustafa Aydingünes
Emeginize ve gönlünüze saglik sizleri tebrik ediyorum
Ahmet Dalkılıç
Her zaman kullandığım bir siteydi.Yenilendikten sonra kendi bestelerimi gönderdim ve sitede yer aldı.Çok mutlu oldum.Bu güzel site için size çok teşekkür ediyorum.Saygılar...
HASAN TUNCAY DALAY
Harika bir site oluşturmuşunuz.Sizi tebrik ediyorum.
NejatKaragöz
ellerinize emeklerinize sağlık.Büyük ve kıymetli bir hizmet. Acaba el yazımı yahut eski notalar yenilenebilir mi idi?
ADANALI ASAF
Öncelikle Emegi gecen herkese Tesekkürü bir borc biliyorum.Aradigim bir cok Eserin notalarini Sizlerin ve bu forumun sayesinde bulabildim.iyiki varsiniz. Selam ve Dostlugumla...
fd
Emeğiniz için çok çok teşekkür ederiz. Çok güzel başarılı bir çalışma olmuş. Allah sizden ve siteye emeği olana herkesten razı olsun.