Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Berkay Yüngeviş
Merhabalar, Tamamen türkü severler için bir android uygulama hazırlamak istedik ve uygulamaın stabil sürümünü google play'de yayıladık. Uygulamada hiçbir şekilde reklam bulunmamakta (sadece 1 adet en altta banner reklam vardır, hiçbir şekilde kullanıcıyı rahatsız etmez). Asıl amacımız insanlara türküleri tanıtmak ve türküleri sevdirmek olması gerektiğini düşünüyoum. sizlerde harika işler başarıyorsunuz sitenizi aktif olarak takip ediyorum. Sizden ricam hazırladığımız bu uygulamayı sitenizde kullanıcılarınıza duyurmanızdır. Uygulama içerisinde 10,000'den fazla türkü sözü ve yeni yeni eklemeye başladığımız türkü hikayeleri bulunmakta. İnsanlar favori listesi oluşturarak internetleri olmasa da türkü sözlerine ve hikayelerine ulaşabilmektedirler. Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gizzstudio.turkusozleri Site Adresi (Uygulama içerikleri sitemizden çekmektedir): http://turkusu.com/ Saygılar.
taner başoğlu
Mrb.. Sayın hocam Coşkun sabahın ...Haberin varmı... eserinin notalarını hiç bir yerde bulamıyorum..Yardımcı olursanız sevinirim... Saygılarımla.. Taner Başoğlu
veysel ünal
işte asıl sadaka budur
Ufuk güven
Çok güzel bir site yapanların emeğine sağlık
Mehmet Kurban
Ben bestelerinizin dinliyor beğeniyorum güzel yorumlayan sanatçılarımız okuduğu zaman dahada güzel oluyor başarılaınızın devamını dilerim sağlıkta kalın (y)
AŞKIM SABAH
muhteşem bir site olmuş tebrikler camiamıza hayırlı olsun
ENGİN DÜMDÜZ
HARİKA BİR SİTE OLUŞTURULMUŞ..EMEĞİ GEÇEN HERKESİ YÜREKTEN KUTLUYORUM..SEVGİLER
Ferit Ögüt
Cok güzel bir calisma emegi gecenlere binlerce tesükkürler.
KENAN KESKELEN
Çok güzel bir site herkese teşekkür ediyorum aslında bizlerde orjinal olan eserleri yükleyebilsek bu sitede daha çok repertuar olur diye düşünüyorum ama nasıl yüklenir onu bilmiyorum emeği geçen herkes sağolsun var olsun
Mustafa Coşkun
Yürekten kutluyorum,şahane.TRT repertuarında olmayan eserlerimi de yükleyebildim.Pjg Formatındaki notalarımı,http://www.apowersoft-tr.com/ sitesinden online(programı indirmeden pdf formatına çevirdim ve hepsini yükledim.yükleme tamamlanınca da ,sitenizde notalarıma hemen anında erişilebilir olduğunu gördüm.Artık adımı soyadımı yazan herkes notalarımın hepsini listelenmiş halde görebilecek.Yalnız,2,5 MB ı geşmeyen Mp3 formatıdaki TRT repertuvarına girmiş ve bende olan ses dosyalarını yüklemeyi başaramadım.Yardımlarınızı bekliyorum.