Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Ruşen Şahin
Hizmetiniz için sonsuz teşekkürler.
Kudret Özdemir
bir iki eleştri yapmadan önce verdiğiniz hizmet için sizi önce kutlarım.Yalnız bir notalara kolay ulaşabilmek için makamlara göre göre arama sekmesi açarsanız kullanıcı açısından çok daha kullanışlı olacak bir diğeri de ses kaydı olan eserlerin eski sitede olduğu gibi belirtilmesi.Elinize sağlık.teşekkürler
Ünal Günsay
Bundan önceki şekliyle aradığımı daha çabuk buluyordum şimdi K harfinde bir türkü arıyacağım sizce ne yapmalıyım
Osman aksel
Hayal kırıklığına uğradım.Eserlere ulaşmak eskisinden çok daha zor.İcrası olan eserler belirtilmeli.Sayfalar çok kısa tutulmuş makama ait eserler keşke tek sayfada verilebilseydi.Alfabetik aramada sayfa no ile arama tam bir işkence.
Cüneyt Arslan
Makamlara göre bir tasnif göremedim. Çok önemli bir eksiklik
ensar doğar
önceki sayfa daha iyi idi.
Tanburi
Merhaba, ben birkaç yapıcı eleştiri yapmak istiyorum. İlk olarak eski sitedeki makamlara göre ayrılmış sayfalar eserlere ulaşım açısından çok daha kolaydı. Şu anda bütün eserler tek bir sayfada ve gezinmek zor oluyor. İkinci olarak mobil cihazlardan (ipad mini ile safari üzerinden denedim) girdiğiniz zaman ana sayfadaki resimlere tıklayınca herhangi bir sayfaya gidemiyorsunuz. Bir diğer geliştirilebilecek konu da bestekar isimlerinin değişik yazılışlarının teke indirilmesi olabilir. Mesela Saadettin Kaynak (iki a ile) yazınca sadece 4 eser çıkıyor, Tek a ile yazınca bütün eserleri çıkıyor. İki yazım da aynı arama sonuçlarını getirse güzel olabilir. Son olarak böyle güzel bir kaynağı bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim.
Sorhang
Sitenizin yeni hali çok güzel olmuş,ellerinize sağlık.Küçük bir istek : eski sitede olduğu gibi icra kaydı olan eserlerin işaretlenmesi çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler.Sağlıcakla kalın.
radiqal
süper bir site, ne zamandır böyle bir nota arşivi arayıp duruyordum. emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...
abdurahman aydınlı
site harika ellerinize ve yüreğinize sağlık size çok teşekkür eder saygılarımı sunarım