Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Ahmet Çakır
Tebrikler!
NEVZAT GÖL
ÇOK TEŞEKKÜRLER VERİLEN HİZMET İÇİN,EMEĞİNİZE SAĞLIK
Cüneyt Oktay
Tebrik ediyorum, emeği geçenlerin yüreklerine sağlık.
mehdü mevlüt şahal
Sayın site sahibi gerçekten de güzel bir çalışma olmuş. Ben yaklaşık 10 yılık Eğitmenim, ( UD_GİTAR_KEMAN ( batı ve TSM.) ve yıllardır bulamadığım repertuarın büyük bir kısmını elde ettim teşekkür ederi. saygılarımla.
NİHAT ERDAL
EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. ÇOK GÜZEL BİR ARŞİV OLMUŞ. ARŞİVİNİZİ BİR KAÇ YILDIR TAKİP EDİYORUM VE ÇOK BEĞENİYORUM. MP3 ŞEKLİNDEKİ BİR ÇOK ESERE SİZİN SAYENİZDE ULAŞTIM VE ÇOK FAYDALANDIM. ÇALIŞMALARINIZI DAHA DA GELİŞTİREREK ARŞİVDEKİ TÜM NOTALARIN MÜZİKLERİNİ DE YÜKLEMENİZİ İSTİRHAM EDİYORUM. UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ VEYA BİLİNMEYEN BİR ÇOK ESERİN T.H.M. VE T.S.M. SEVERLERE ULAŞTIRILARAK ÖLÜMSÜZLEŞTİRİLMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM. İYİ ÇALIŞMALAR, BAŞARILAR....
Resul Aksoy
Emeği geçenlere şükranlarımı arz ediyorum. Müthiş bir hizmet. Sizlerden ricam ilahilerin seslendirmeleri daha fazla olsa ta'bir-i caiz ise DADINDAN YENMEZ teşekkürler teşekkürler
Süreyya Özkan
Merhabalar.. Öncelikle böyle bir çalışma ve site için sizi kutluyor ve tebrik ediyorum.. Gerçekten katkınız takdir edilmeli...Çankırı yöresine ait.. " Ey erenler böylemi olu halı yardan ayrılanın" adlı türkü ile Balıkesir Sındırgı yöresine ait Kiremit "Bacaları giymiş alacaları" adlı türkülerin notalarını bulabilirseniz sitenize ekleyebilirmisiniz. Selamlar.. İyi Çalışmalar..
merve çağla koparan
Buraya bayılıyorum ben yan flüt çalıyorum ve yarışma şarkılarımı buradan seçiyorum
HÜSNÜ BENK
SONSUZ TEŞEKKÜRLER EMEĞİ GEÇEN HERKESİN GÖNLÜNE YÜREĞİNE SAĞLIK
Savaş Altınok
Allah râzı olsun. Emeğinizi lâfla,yazıyla takdir etmek mümkün değil. İnşaallah, "Gemiler geçmeyen ummânda" fazlasıyla karşılığını bulursunuz. Duâ ve selâm ile Allah'a emânet olun.