Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
ATAKAN KARTALTEPE
GÜNAYDIN (SAAT 09.10) AŞAĞIDA TRT NAĞME SAHİFESİNE (ONAY ALMIYACAĞI DÜŞÜNCESİ İLE DE) AYRICA FACE'DEKİ KENDİ SAHİFEME KOYDUĞUM YAZIMI GÖRECEKSİNİZ. OYSA TRT'YE KARŞILIK SİZİN DE NOTA ARŞİVİNİZ VAR VE NEREDE TRT'NİNKİ NEREDE SİZİNKİ. ELLERİNİZE VE GÖNLÜNÜZE SAĞLIK. TERTİPLİ, DÜZENLİ VE MÜKEMMEL. TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. SAYGILARIMLA... TRT'NİN BİR NOTA ARŞİVİ VAR, ANCAAAK GİRMEK YASAK GÖRMEK YASAK! E O ZAMAN HALKA AÇIK OLMADIKTAN SONRA ARŞİVE NE GEREK VAR?..İSTERSENİZ KAPISINA BİR DE TAM TECHİZAT BİR ER KOYUN VE DEYİN Kİİİ "BABAN GELSE SOKMAYACIKSIN BU BİR EMİRDİR!" O DA GELENE DER Kİ "YASSAH HEMŞERİM" YILLAR ÖNCE 2. NİZAMİYE NÖBETCİSİ ER NECİP DÜVEN'İN YAPTIĞI GİBİ, SOKMAZ KİMSEYİ DEĞİL BİNBAŞIYI ORGENERALİ BİLE. TAMAM MI TERETE?.. OLUR A BİRİLERİ GİRER MİRER DE BENİM GİBİ, GÖRÜR Kİ -20.000- (YAZI İLE YİRMİBİN)'İN ÜZERİNDE NOTA OLMASINA RAĞMEN DÖN DOLAŞ OLSA OLSA ANCAK 4-5.000'İ ÇALINIR SÖYLENİR (SESLENDİRİLİR) DİĞERLERİ DE YATAR, UYUR, EĞLENİR. AMAN HAAA! İSTİFİNİZİ BOZMAYIN. BANA DA HİİİÇ KIZMAYIN. İMZA : 10. KÖYDEKİ DOĞRUCU BEN. NOT: (TRT NAĞME YAPRAĞINA YAZDIM Kİ "ONAY BEKLİYOR" DEMEZ Mİ...EEE ATAKAN SEN DAHA ÇOOOK BEKLERSİN DEDİM, BURASI BANA AİT; ALIN İŞTE ONAY MONAY. YOK!)
ATAKAN KARTALTEPE
2-3 GÜN ÖNCE TRT'NİN TSM ARŞVİNDAN BAHSETMİŞTİM...EY TSM SEVERLER ÜZÜLMEYİN VE BOŞVERİN! TRT, ARŞİVİNİ VATANDAŞA YANİ EKMEĞİNİ YEDİĞİ HALKA KAPATMIŞ OLMAKTAN UTANSIN. BİR DE SÖZÜMONA ARŞİV DEDİĞİ DÜZENSİZ BİRİKİMİNDEN UTANSIN. BİR BEYEFENDİNİN (REMZİ OKTAR) BİR ARŞİVİ VAR Kİİİ MAKAMLAR ALFABETİK SIRALI, HER MAKAMIN NOTALARI İSME GÖRE ALFABETİK SIRALI VE SES KAYDI MEVCUT BESTELERİN ARŞİV NUMARASI YANINDAKİ ÜÇGEN İŞARETE TIKLARSANIZ İYİ BİR KAYITDAN DA ESERİ DİNLEYEBİLİYORSUNUZ...16 KASIMDAN BERİ, DAHA ÖNCE ELİMDEKİ 7 CD'DE MEVCUT 19700 ADET TRT REPERTUAR NUMARALI KAYDI TARAMIŞ OLAN BEN, BU SAYININ 20.000'İ AŞMIŞ OLDUĞUNU GÖRÜNCE ONLARA DA GÖZ ATMAK İSTEDİĞİMDE KAPALI KAPIYA TOSLADIĞIMDAN 2. BİR GÖZDEN GEÇİRME İHTİYACIMI BU ÖZEL ARŞİVDEN KARŞILAMAKTAYIM. BU SEBEPLE REMZİ OKTAR ADLI BEYEFENDİYE TEŞEKKÜR EDER KENDİME DE KOLAY GELSİN DERİM.
Güçlü OCAKCI
SİTENİZ HEM EVİMDEKİ LAPTOPTA HEM DE İŞ YERİMDEKİ PC DE SIK KULLANILANLARDA EKLİ. NOTA ARARKEN İLK ÖNCE BU SİTEDEN BAKIYORUM.
Emina TAŞ
Çok süper bir site, emek veren herkese teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum, iyi çalışmalar dilerim.
NESLİHAN AYDIN
HARİKA BİR SİTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER....
Handankara SiPAHiOGLU
Sayin Remzi OKTAR bu arsivde emegi gecen bütün arkadaslari cani gönülden kutlarim.
Recep tekeli
Emegi gecen herkese tesekurler..
H. E. CITAK
Cok temiz ve titiz bir calisma olmus, rakipsizsiniz. Sagolun varolun.
o.bumin abacı
Çok güzel bir sitemiz var. Sizleri kutluyor,başarılarınızın devamını diliyor,sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
celal yiğit
zevkle takip ettiğim bir site. emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.Türk kültürüne verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesidir