Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
hikmet razi
böyle bir hizmet yaptığınız sizlere teşekkür ederim
özgür us
Öncelikle bu siteyi hazırladığınız için çok teşekkür ederim. Sitede bulunan şarkıları playlist veya favori gibi ekleyebileceğimiz bir bölüm olursa mükemmel olur.
sefa siyer
Benim için mükemmel teşekkürler
hakan öğretmen
Bir müzik öğretmeni olarak Çocuk Şarkıları bölümünde bulduğum notalar için en içten teşekkürlerimi sunarım.
İsmail Hakkı Balcı
Bazı şarkılar sesleriyle kayıtlı bunları indirmeden de dinle seçeneği olsaydı iyi olurdu ve bazı notalar silik yinede büyük ilerleme düzenleyenlerin ellerine sağlık
Cemil Aydın
Harika bir site.Orjinal notalar için Teşekkürler.
Oğuz Karlı
Her gün kullanabilmenin mutluluğu bir başka. İstediğimiz eserin notasını yenilenmiş düzgün formatlarla bulmak ayrı bir güzellik. Emeklerinize sağlık. Popüler sayfamızı sürekli güncel tutmak gerekiyor. Tekrar teşekkürler....
Naci Gocen
Sizleri candan kutluyorum basarilar diliyorum
FIRAT BAŞ
Harika bir site,tebrik ediyorum.Lakin bazı notaların yeniden yazımında hatalar var.Düzeltmenizi istirham ediyor,başarılar diliyorum..
merdan yurdakul
Daha evvel sitenin tümü hakkında görüşlerimi bildirmiştim. ama yine de söylemem gerekir ki, emeğiniz çok büyük. ben sizin sitenizden bazı eserleri, yurt dışında yaşayan biri olarak yabancı müzisyen dostlarımla paylaşıyorum. müziğimizi ancak sizlerin yapıtiğı özenli çalışmalarla türk olmayan ama türk müziğini dinledikçe hoşlanan küçük de olsa bir gurup yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. iyiki varsınız, kültürümüze doğru ellerden ulaşıyoruz. teşekkürler.