Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
MEHMET CELAL YILDIZ
Türk müziğini ve kültürümüzü geleceğe taşıma yolunda verdiğiniz katkı ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.
Cengiz GÖKTAŞ
Sayfalarınız Sanat müziği Halk müziği popüler müzik saz eserleri ,oyun havaları olarak çok çok iyi tebrikler emeklerinize sağlık ... batı müziği eserleri yada piyano notaları da eklene bilirse vazgeçilmez bir sayfa olur bence
İsmail Şafak
Türk Müziğimize katkılarınız için teşekkür ederim.
Ulaş KÖKSAL
Elinize emeğinize sağlık, çok çok teşekkürler açık arşiv için...
BERKAY MERİÇÖZ
Selam, Kenan Erel'in Ayaz Geceler şarkısının notalarını yayınlayabilir midiniz?
Altan ÖZAVCI
Böyle sitelere çok ihtiyacımız var, inanın bu siteden makam makam, nota nota youtube'den dinliyorum sayenizde.. Emeklerinize sağlık.. Katkıda bulunan herkese sevgiler..
İhsan Mitad ENEREN
Türk Müziğine bu hizmetiniz, Mükemmel, Hem Makam, Hem alfabetik sıralama daha sayılamayacak bir şekilde kolaylık içeren bir hizmet sitesi, Nota Arsşivelrine sonsuz Teşekkür ederiz.
Aynur Kuşkonmaz
Gerçekten çok güzel bir hizmet sunuyorsunuz ..Emeği geçen değerli hocalarımıza çok teşekkürler.
Muammer YALÇIN
Emeğinize sağlık. Son derece güzel hazırlanmış. Allah sağlıklı uzun ve huzurlu bir ömür versin. Elden ayaktan düşürmesin...
ARİF MERAL
Öncelikle bu hizmetinizden dolayı kutluyor ve de çok teşekkür ediyorum. Ben müzisyen değilim. Bu nedenle notaların adlarını şekillerine bakarak okuyamıyorum. Notaların okunuş seslerini de yazabilirseniz inanın çok büyük kolaylık ve de iyilik yapmış olacaksınız. Teşekkürlerimi sunarken emeğinize sağlık diyorum.