Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
nejat naci vural
İyiki varsınız.... her fırsatta ilk başvurduğum yer bura... Ud ile uğraşıyorum.. çok çokkk ama çokkk teşekkürler..
Şafak Köksal
Ben İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müzik Teknolojileri Bölümü'nde Öğretim Görevlisiyim...Çok büyük bir arşive sahip olmamıza rağmen sitenizi çok kullanıyorum. Büyük kolaylık. Hepinize çok teşekkür ederim...
İSMAİL SÜLEYMANOĞLU
Hem notalara hem sözlere hem de en güzel örneklerle icralara ulaşmak... Çok teşekkür ederiz, elinize sağlık, başarılarınızın devamını dileriz.
MEHMET TEMUR
Kısa sap bağlamayla uğraşıyorum. Sitenizde halk müziği türkülerini çalmaya uğraşıyorum. Müzik ve notası birlikte yüklenmiş olan parçaları çalarken daha başarılı olduğumu fark ettim. Acaba her türkünün notasıyla müziğini de birlikte yüklemeniz mümkün müdür? Emeklerinize sağlık. Kolaylıklar dilerim.
Rabia İbiş
Gerçekten kaliteli ve faydalı bir site olmuş, çok teşekkürler.
mehmet hamit büyükçaylı
İRFAN ÖZBAKIRA AİT RAST MAKAMINDA MEYHANELERDE AKŞAM OLUNCA BENİ ARA ŞARKISININ NOTASI RİCA OLUNUR, AYRICA MUHTEŞEM HİZMETİNİZ İÇİN GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER..
Semra Aksu
Çok faydalandığım bu güzel sitede Kadifeden kesesi adlı türkünün KIRIM versiyonunun NOTASINI yüklemeniz mümkün müdür ? Şimdiden teşekkürler.
vicdan kara
Harika siteniz var çok teşekkür ederim .Notalar açık ve tertemiz SÜPER BİR SİTE HARİKASINIZ..
Ahmet Sarikus
Bu degerli hizmetleriniz icin ne kadar tesekkur etsek azdir. Selam ve saygilarimla
Taner AKA
Merhabalar. Ben Gaziantep Üniv. TMDK Halk Müziği rept. öğretmeniyim. Aynı zamanda MEB de müzik öğretmeniyim. Sitenizi oldukça sık kullanıyorum. Çok harika bir siteniz var. Hizmetinizden dolayı teşekkür etmek istedim. Hakkınızı helal edin. İyi çalışmalar diliyorum.