Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
osman irfan yalçın
çok teşekkür ederim müthiş bir çalışma emeği geçen herkese teşekkür ederim ancak her şey teşekkürle ödenmez üzerimize düşen bir şey varsa gücüm yettiğince varım 63 yaşında serbest muhasebeci m. müş.olarak çalışıyorum 4o yıldır amatörce ud çalmaya çalıyorum. saygılarımla.
TALAT ALTIN
Böyle kaliteli bir site oraya çıkardığınız için sizi canı gönülden kutluyoruz.
nejat naci vural
İyiki varsınız.... her fırsatta ilk başvurduğum yer bura... Ud ile uğraşıyorum.. çok çokkk ama çokkk teşekkürler..
Şafak Köksal
Ben İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müzik Teknolojileri Bölümü'nde Öğretim Görevlisiyim...Çok büyük bir arşive sahip olmamıza rağmen sitenizi çok kullanıyorum. Büyük kolaylık. Hepinize çok teşekkür ederim...
İSMAİL SÜLEYMANOĞLU
Hem notalara hem sözlere hem de en güzel örneklerle icralara ulaşmak... Çok teşekkür ederiz, elinize sağlık, başarılarınızın devamını dileriz.
MEHMET TEMUR
Kısa sap bağlamayla uğraşıyorum. Sitenizde halk müziği türkülerini çalmaya uğraşıyorum. Müzik ve notası birlikte yüklenmiş olan parçaları çalarken daha başarılı olduğumu fark ettim. Acaba her türkünün notasıyla müziğini de birlikte yüklemeniz mümkün müdür? Emeklerinize sağlık. Kolaylıklar dilerim.
Rabia İbiş
Gerçekten kaliteli ve faydalı bir site olmuş, çok teşekkürler.
mehmet hamit büyükçaylı
İRFAN ÖZBAKIRA AİT RAST MAKAMINDA MEYHANELERDE AKŞAM OLUNCA BENİ ARA ŞARKISININ NOTASI RİCA OLUNUR, AYRICA MUHTEŞEM HİZMETİNİZ İÇİN GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER..
Semra Aksu
Çok faydalandığım bu güzel sitede Kadifeden kesesi adlı türkünün KIRIM versiyonunun NOTASINI yüklemeniz mümkün müdür ? Şimdiden teşekkürler.
vicdan kara
Harika siteniz var çok teşekkür ederim .Notalar açık ve tertemiz SÜPER BİR SİTE HARİKASINIZ..