Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Semra Aksu
Çok faydalandığım bu güzel sitede Kadifeden kesesi adlı türkünün KIRIM versiyonunun NOTASINI yüklemeniz mümkün müdür ? Şimdiden teşekkürler.
vicdan kara
Harika siteniz var çok teşekkür ederim .Notalar açık ve tertemiz SÜPER BİR SİTE HARİKASINIZ..
Ahmet Sarikus
Bu degerli hizmetleriniz icin ne kadar tesekkur etsek azdir. Selam ve saygilarimla
Taner AKA
Merhabalar. Ben Gaziantep Üniv. TMDK Halk Müziği rept. öğretmeniyim. Aynı zamanda MEB de müzik öğretmeniyim. Sitenizi oldukça sık kullanıyorum. Çok harika bir siteniz var. Hizmetinizden dolayı teşekkür etmek istedim. Hakkınızı helal edin. İyi çalışmalar diliyorum.
ERKAL ÖZTÜRK
MERHABA; ÖNCELİKLE KÜLTÜRÜMÜZÜ, BENLİĞİMİZİ AYAKTA TUTMAK ADINA ÇOK BÜYÜK HİZMET VERİYORSUNUZ, SİZLERİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM. BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN İYİKİ VARSINIZ. SELAMLAR SAYGILAR...
Hamza KARA
Elinize yüreğinize sağlık. Mükemmel bir hizmet vermektesiniz. Allah razı olsun sizlerden. Sizlerden istirhamımız, TSM bölümündeki eksikliklerin giderilmesidir. Zira sadece Uşşak Makamını gördüm. Daha çok kayıtlı, okunmuş eser istiyoruz.
yusuf yazar
bu müzikleri çok beyendim ve bu müziklerin daha da geliştirilmelerini isterim
ali al
öncelikle tüm gönül dostlarını, gerçek müzik sevdalılarını en kalbi duygularla selamlıyorum. Böyle çok mümtaz bir site yaptıkları için emeği geçen herkesi kutluyorum.
MUHAMMET FATİH ÇÖKEK
Bazı eserlerin notaları yeniden yazılmayı hakediyor. Çok teşekkürler.
FERUDUN CAN
Emeğinize sağlık. TRT nota arşivini yayınlamakla çok önemli bir ihtiyacı karşılamış oldunuz. Benim tek dileğim THM arşivinin güncellenmesi, THM Rehertuar Kurulu'ndan geçmiş yeni türkü notalarının eklenmesidir. Teşekkü eder, kolaylıklar dilerim.