Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Esra Argın
kesinlikle mükemmel bir site bayıldım herkesin eline emeğine sağlık çok teşekkürler
Adnan Sezer
site yetkilileri, emeği geçen herkese beste ve guftesinden buradaki yazılara kadar, yüreğinize sağlık, teşekkürler sağlıklı günle dilerim.
Prof. Dr. M. Hakan CEVHER
Tek kelimeyle harika bir hizmet. İlgililere sonsuz tebrik ve teşekkürlerimle. Ses kayıtları bulunan notalarda, seslendiren kişi ya da kurumların da belirtilmesi çok yerinde olur.
Mehmet Eyripala
Siteniz sayesinde repertuarımızı genişlettik. Gurbet acımıza fasıl grubumuzda ilaç gibi geliyorsunuz. Son günlerdeki yoğun çabalarınızdan olacak ki, sitenize erişmek mümkün olmadı. Sitenize erişebilmenin sevinciyle sizleri binlerce kez tebrik eder, bu kültürümüze emeği geçen bütün gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkürümüzü borç biliriz. Almanya'dan sevgilerle
selman gocmen
Çok buyuk emeklerle hazırlanmış olan bu site her yonu ile mükemmel olmuş.Bu değerli calısmada emeği gecenler için sonsuz tesekkurler
ORHAN KÖSE
Gerçekten büyük emekler sarf edilmiş. Bizlere de bu emeğe saygı duymak ve telif hakları yasalarına uygun bir şekilde kullanarak site nin uzun ömürlü olmasını sağlamak düşer. Çok Teşekkürler.
Mustafa KARAMELEK
Harika olmuş siteyi çok beğendim. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Ellerinize ve yüreğinize sağlık...
Volkan Yaşartürk
Böyle bir site yapmışsınız,uğraşmışsınız ve bu değerli koleksiyonu da bizlerle paylaşmışsınız.Ellerinize,emeklerinize sağlık.Çok teşekkürler:)
Melih Aksoy
Turk Kulturune katkilarinizdan dolayi sonsuz tesekkurler. Dunyanin hicbir memleketinde her sehir, kasaba ve koy halkinin besteledigi Sarki veya Turku yok. Eger bu sarkilar Batili Memleketlerde yazilmis olsaydi tum dunyada meshur olurdu. Turk Muzigi PDF Notalarini ve MP3 Dosyasi seklinde dinleme firsati sagladiginizdan dolayi Muzisyenler herhangi bir sanat eserini kendi uslubunda ve kullandiklari Musik aleti ile yorumlayabilir. Umit ederiz ki, meshur ses sanatcilari sizlerin Sitesini kesfeder ve repertuarina gercek Turk Muzigi dahil eder.
Alican Yılmaz
Süper kaynak emiğinize elinize sağlık çok faydalı bir kaynak...