Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
Emin DEĞİRMENCİ
Yeni sitenizi öyle beğendim ki anlatacak bir söz bile bulamıyorum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık olsun. İşte şimdi bundan sonra Türkiye'mizin bu en güzel ve en duygulu olan müziğimizi gelecek nesillere sevdirmenin ilk adımını atmış oluyorsunuz. Bu bakımdan sizleri bu işte emeği geçen herkesi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum. Benim de hayattaki tek amacım, müziğimizi gençlerimize sevdirmektir. Herkese sıhhat dolu günler ve sonsuz başarılar temenni ediyorum. Udi Emin Bey udiemin@gmail.com
Mehmet KÜRÜM
Neden değiştirdiniz ki,eski hali çok mükemmeldi.Bizi çok mükemmel bir veri kaynağından yosun bıraktınız.Yazık ettiniz.Lütfen eski haline getiriniz.
MEHMET AĞZIKÜÇÜK
YENİ SİTENİZ ÇOK ŞIK OLMUŞ AMA ÖNCEKİ HALİ ÇOK DAHA KULLANIŞLI İDİ,ŞARKILAR MAKAMLARINA GÖRE BÖLÜNMÜŞ İDİ,ŞU ANDA TÜM ŞARKILAR BİR MAKAMA AİTMİŞ GİBİ,ÖNCEDEN HANGİ MAKAMDA HANGİ ŞARKILAR SAZ ESERLERİ VAR İNCELEYEBİLİYORDUK,ŞİMDİ HEPSİ BİR TORBAYA ATILMIŞ,EMEĞİNİZ ZOR ÖDEŞİLİR AMA ESKİSİ ÇOK DAHA KULLANIŞLI İDİ,BU ESERLERİN HEPSİ BENDE MEVCUT AMA AYNI BU ŞEKİLDE BİR TORBAYA ATILMIŞ GİBİ,MAKAMSAL OLARAK İNCELEYEMİYORUM,SAYGILAR...
sorhang
Sayın Yönetici, T.Sanat Müziğine tıklandığında gelen alfabetik sıralamada icra kaydı olan şarkıları görmek mümkün,ancak makam aramasında,söz gelimi acemkürdi sayfasında hangi şarkıların seslendirilmiş olduğu belli değil.Oysa eski sitede her makamda icralar görülüyordu.Bu gerçekten can sıkıcı bir durum.Bir başka husus ,kaynaklara (örneğin TRT kayıtlarına) ulaşım imkanınızı bilmemekle beraber seslendirmelerin arttırıması bu Site'yi eşsiz nota arşiviyle birlikte vazgeçilmez yapacaktır.Emeğinize paha biçilmez. Saygılar.
Admin
Müzik icrası olan eserleri görebilmek için lütfen tarayıcınızı yenileyin
Ahmet Ekşioğlu
Gerçekten de arama motoru kullanıldığında eskisinden farkı yok kolaylık açısından yalnız hangi şarkıların seslendirildiğinin de belirtilmesi güzel olur eskisi gibi..
Ahmet Ekşioğlu
Yeni olana alışmak biraz zaman alıyor malesef..
Özgen GÜRBÜZ
Sevgili Remzi, ellerine ve emeklerine sağlık..Gayet güzel olmuş.Çok sayfalı eserler tek tıkla basılıyor.Notalar temizlenmiş..Selam ve sevgiler...
Mehmet Bozkaya
Emeğinize sağlık.Eskiden bu notalara ulaşmak ne mümkündü?Her şeyi hazır buluyoruz. Ne kadar güzel!Çok teşekkür ederiz.Aramak için de biraz zahmete katlanalım ne olur...(Eğer zahmeti varsa bile)
yıldırım aktaş
Sitenizi yenilediğinizi gördüm.bir akademisyen olarak söylemek istiyorum...çünkü sitenizden oldukça çok faydalanıyorum..Kesinlikle eski düzen daha kullanışlı ve sistemli idi..maalesef.. yeni hâlİnın kullanısı çok zor.bilGİNİZE SUNARIM.