Ana sayfa Hakkında Yardım
YORUM YAZ
Değerli Görüşlerinizi Bekliyoruz...
Ad Soyad :
Mail :
Mesaj :
YORUMLARINIZ
aysel yazar
siteniz çok güzel teşekkür ederiz
Ünal Günsay
Çok güzel bir site büyük emek.Emeği geçenlere teşekkür ederim.
Süreyya Özkan
Bu siteyi hazırladığınız için, ellerinize sağlık.. Çok güzel kullanışlı ve yararlı bir site.. Bu sitedeki kullanım kolaylığı hiç bir sitede yok, buna TRT nin nota arşivide dahil.. Artık nota lazım olduğu zaman baş vurduğum tek site burası...Sizleri kutluyorum..
Fikri Erbaş
Sizi kutluyorum.Müzik ve özellikle Türk müziği adına şiddetle ihtiyaç duyulan bir işi başarmışsınız. TRT bile böyle kaliteli bir nota arşivi hazırlayıp kullanıma sunmuş değil. Ellerinize sağlık. Yolunuz açık olsun. sağolun var olun..
Sevim san erdal
sizleri kutluyorum o kadar ihtiyaçtı ki şimdi istediğimiz zaman istediğimiz türküleri bu siteden bulabiliceğiz iyi akşamlar diliyorum sevgiyle kalın.
Jacob
Just wanted to extend my regards to you and your site. I asked for a Ussak oyun havasi and without hesitation you sent it to me(remzi oktar). It is a great concept for music to be on a site where people can have access to it. Again thank you
Erol Sarıkaya
Bu sitenin hazırlanışında emeği geçen herkese derinden saygılarımı sunuyorum. Türk müziğimize çok büyük hizmetler veriyor.
Lutfi Yasar Bayazit
Türk sanat müzigıne yaptıgınız bu büyük yardımdan dolayı bir Turk müzik aşıkı olarak size minnettarım.Tebrikler ve teşekkürler.
Muhammet Aytekin
Çok çok güzel... Emeği geçenlere teşekkürler...
Erol Balkaç
Sn.Oktar şahsınızda tüm emeği geçenlere teşekkür eder,yüreğinize sağlık ömrünüze bereket dilerim.